Avatar
Napisane przez Opublikowane 19 grudzień 2014

Notch kupił dom za 70M $

Avatar
bolda500 19 grudzień 2014

 
Notch stał się właścicielem pokaźnej rezydencji położonej na wzgórzach Beverly Hills. Zobacz jak wygląda nowy dom twórcy Minecraft. Rezydencja kosztowała nie małą kwotę 70 milionów dolarów a poprzedni właściciele zdecydowali się ją sprzedać twórcy jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Co ciekawe, chrapkę na tą rezydencję mieli także JayZ oraz Beyonce. Cena jaką Notch zapłacił za ten dom jest i tak niczym do tego ile zarobił Notch sprzedając Minecraft do Microsoftu. Poniżej tekstu prezentacja wideo domu Notcha oraz kilka fotek.
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy dom Notcha

 
Informację o udanej tranzakcji ogłosiła firma zajmująca sie sprzedażą luksusowych domów w Beverly Hills - Sally Forster Jones and Katia De Los Reyes of John Aaroe Group
 
Warto tutaj nadmienić iż była to jedna z największych kwot za jaką sprzedano dom w tamtych rejonach. W domu o powierzni 23.000 metrów kwadratoych znajduje się 8 sypialni, 15 łazienek, każda z kibelkiem wartym 5.600$ ,specjalne bary z wódką i tequillą oraz garderoby wielkości apartamentów, sala kinowa, basen, garaż na kilka samochodów, 3 ogromne 90 calowe panoramiczne ekrany z widokiem na Los Angeles oraz masa innych pomieszczeń oraz gażetów (repliki broni, stary motor itp.). Poprostu luksus pełną gębą. Tak się robi internety panowie i panie.
 

Oceń artykuł
4.8 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (20 ocen)
Udostępnij