Napisane przez Opublikowane 10 lipiec 2015 Aktualizacja 10 lipiec 2015

Koniec gry Scrolls?! Mojang zamyka jej rozwój.

bolda500 10 lipiec 2015

Mojang na oficjalnej stronie powiadomił swoich użytkowników o zamknięciu i zaprzestaniu dlaszego rozwoju swojej karcianej gry Scrolls. W grze nie pojawią się już żadne nowe karty, funkcje oraz zestawy. Twórcy do czasu wyłączenia jej ostatecznie będą czuwać nad równowagą w grze. Scrolls otrzymało ostatnio patch zawartości Echoes. Jest to ostatnia nowa zawartość jaka została dodana.
 
Do czasu jej całkowitego wyłączenia, zakupić ją będzie dalej można a całkowity zysk z tej sprzedaży, posłuży na utrzymanie gry tak długo jak będzie to możliwe. Serwery Scorlls będą dostępne co najmniej do 1 lipca. Dlaczego gra, w którą grają dziesiątki tysięcy graczy codziennie ma zostać wyłączona a jej dalszy rozwój zatrzymany?
 
Wg. Mojang, Scrolls znalazł się na takim etapie, gdzie dalszy rozwój gry niema już sensu.
 
„Spędziliśmy mnóstwo wspaniałych chwil podczas pracy nad Scrolls i doceniamy każdego gracza, który zakupi grę podczas jej procesu zakończenia rozwoju. Dziękujemy także całej społecznośći. Pozdrawiamy was, jesteście honorowymi graczami”.
Termin zamknięcia gry i zaprzestania rozwoju nastąpił nie cały rok po → przejęciu studia Mojang przez Microsoft. Nie są jednak znane dalsze plany Mojang co do tej gry. Nawiązując do dawnych tematów jakie pisaliśmy o Scrolls, gra nie miała lekiego żywota. Twórcy musieli sądzieć się o znak towarowy nazwy gry z właściecielami studia Bethesda Softworks (gry serii The Elder Scrolls).
 
Dodatkowo ciekawym faktem może być to, że w czasie kiedy Mojang zdecydował się zamknąć rozwój gry Scrolls, wyżej wymienione studio TES wypuściło w podobnym czasie swoją darmową karciankę pod tytułem The Elder Scrolls: Legend. Komentarz w tej sprawie pozostawiamy wam drodzy czytelnicy. 
 
 
I to by było na tyle odnoście gry Scrolls studia Mojang. Pozdrawiamy wszystkich zapalonych graczy tego tytułu i szczeże współczujemy wam, że będziecie musieli pożegnać się z waszą ulubioną karcianką Scrolls.

Oceń artykuł
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij