Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 10 lipiec 2015 Aktualizacja 10 lipiec 2015

Koniec gry Scrolls?! Mojang zamyka jej rozwój.

bolda500 10 lipiec 2015

Mojang na oficjalnej stronie powiadomił swoich użytkowników o zamknięciu i zaprzestaniu dlaszego rozwoju swojej karcianej gry Scrolls. W grze nie pojawią się już żadne nowe karty, funkcje oraz zestawy. Twórcy do czasu wyłączenia jej ostatecznie będą czuwać nad równowagą w grze. Scrolls otrzymało ostatnio patch zawartości Echoes. Jest to ostatnia nowa zawartość jaka została dodana.
 
Do czasu jej całkowitego wyłączenia, zakupić ją będzie dalej można a całkowity zysk z tej sprzedaży, posłuży na utrzymanie gry tak długo jak będzie to możliwe. Serwery Scorlls będą dostępne co najmniej do 1 lipca. Dlaczego gra, w którą grają dziesiątki tysięcy graczy codziennie ma zostać wyłączona a jej dalszy rozwój zatrzymany?
 
Wg. Mojang, Scrolls znalazł się na takim etapie, gdzie dalszy rozwój gry niema już sensu.
 
„Spędziliśmy mnóstwo wspaniałych chwil podczas pracy nad Scrolls i doceniamy każdego gracza, który zakupi grę podczas jej procesu zakończenia rozwoju. Dziękujemy także całej społecznośći. Pozdrawiamy was, jesteście honorowymi graczami”.
Termin zamknięcia gry i zaprzestania rozwoju nastąpił nie cały rok po → przejęciu studia Mojang przez Microsoft. Nie są jednak znane dalsze plany Mojang co do tej gry. Nawiązując do dawnych tematów jakie pisaliśmy o Scrolls, gra nie miała lekiego żywota. Twórcy musieli sądzieć się o znak towarowy nazwy gry z właściecielami studia Bethesda Softworks (gry serii The Elder Scrolls).
 
Dodatkowo ciekawym faktem może być to, że w czasie kiedy Mojang zdecydował się zamknąć rozwój gry Scrolls, wyżej wymienione studio TES wypuściło w podobnym czasie swoją darmową karciankę pod tytułem The Elder Scrolls: Legend. Komentarz w tej sprawie pozostawiamy wam drodzy czytelnicy. 
 
 
I to by było na tyle odnoście gry Scrolls studia Mojang. Pozdrawiamy wszystkich zapalonych graczy tego tytułu i szczeże współczujemy wam, że będziecie musieli pożegnać się z waszą ulubioną karcianką Scrolls.

Reklama

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij