Avatar
Napisane przez Opublikowane 08 styczeń 2019

Przegląd Reddita Minecraft #1

Avatar
Zeber 08 styczeń 2019
Cześć! W tym wpisie przedstawię wam kilka ciekawych znalezisk na minecraftowym subreddicie! Jeśli nowa seria się spodoba, będziemy ja rozwijać dalej. Zapraszam do czytania pierwszego przeglądu reddita minecraft.

Głowa smoka

Na początek rzucimy okiem na rzeźbę głowy smoka. Nie dość, że wygląda ona niesamowicie, to jeszcze, jak chwali się sam autor, została stworzona w 2 dni!

Kosiarka

Użytkownik o nicku bartvandeursen1 pochwalił się stworzoną komendami kosiarką! Niestety, nie wspomniał o tym, czy działa, jednak mimo wszystko wygląda ona genialnie i co trzeba przyznać, jest całkiem pomysłowo zrobiona. Zobaczcie sami.

 

 

Logo minecraft wypalone na drewnie

Tytuł właściwie opisuje wszystko. Trzeba przyznać, że całkiem kreatywne, no i przy tym niesamowicie wygląda.

A na koniec ładny zrzut ekranu

Przeglądając minecraftowy subreddit napotykamy się na ogromną ilość zrzutów ekranu, aczkolwiek jeden wpadł mi wyjątkowo w oko. Cóż... Jest po prostu piękny!
Co sądzicie o tym wpisie? Chcielibyście, aby pojawiło się więcej wpisów z tej serii? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach, tymczasem ode mnie to już wszystko, cześć!
 

 

Zobacz także:

Minecraft: 10 ciekawostek i trików z TNT, o których nie wiedziałeś!
Na kanale Itesim i Żelazny pojawiła się nowa seria, tym razem dotyczy ona ciekawostek związanych z rożnymi aspektami gry Minecraft,...
Czterordzeniowy komputer zbudowany w minecraft!
Cześć! Dzisiaj chciałbym wam pokazać projekt użytkownika legomasta99. Jest to mianowicie czterordzeniowy komputer zbudowany w...

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 ocena)
Udostępnij