Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 28 styczeń 2019 Aktualizacja 28 styczeń 2019

8 szablonów banerów w Minecraft, których nie znasz #1

bolda500 28 styczeń 2019

Banery (sztandary) w minecraft są dostępne od 2014r, kiedy pierwszy raz zostały pokazane graczom w snapshot 14w30b. Od tego czasu kreatywność graczy dostarczyła nam tysiące szablonów różnych banerów. Dziś pokażemy Ci 8 propozycji na ciekawe szablony banerów w minecraft.
 
Pewnie zadasz pytanie, ale do czego mam wykorzystać taki baner? Praktycznie niema ograniczeń co do wykorzystania, wszystko zależy od tego, pod co konkretnie chcesz je użyć. Baner w minecraft może służyć jako oznaczenie twojego terenu na serwerze, jako tag twojej gildi, jako dekoracja, oznaczenie punktów lub terenów na budnkach oraz szlakach w mieście. 
 
Oczywiście to tylko kilka propozycji, ponieważ ilość zastosowań jest dużo większa, a nowe pomysły na wykorzystanie banerów w Minecraft cały czas są odkrywane. Poniżej przedstawimy CI kilkana propozycji na stworzenie baneru, razem z recepturami ich tworzenia oraz linkiem do generatora banerów minecraft.
 

Brązowe drzwi #1

Baner przypominający brązowe drzwi może zostać użyty to dekoracji pomieszczenia, lub w celu upozorowania, że są tam dostępne prawdziwe drzwi. Za takim banerem można także zrobić przejscie do ukrytego pomieszczenia. Oczywiście kolor tego baneru, możesz zmienić na inny i tym samym mieć kilka kolorów drzwi aby łatwo podzielić pomieszczenia wg. kolorystyki.
Receptury na przedstawione szablony drzwi:

Tęczowy plakat #2

Kolejny szablon to tęczowy plakat, do którego wykonania będzie nam potrzebne użycie bloku komend, ponieważ tylko 6 warstw można użyć w trybie survival. To jak go wykorzystasz, zależy od ciebie. Najbardziej sprawdzi się w dekoracji pomieszczeń.
 
Receptura szablonu tęczowego plakatu:
  • receptura: http://generator.minecraft.org.pl/baner/?=kacqmfbElwaGahaBac
  • komenda: /give nick banner 1 0 {BlockEntityTag:{Base:10,Patterns:[{Pattern:hh,Color:2},{Pattern:bs,Color:12},{Pattern:ts,Color:1},{Pattern:ms,Color:11},{Pattern:tts,Color:0},{Pattern:bts,Color:0},{Pattern:ss,Color:0},{Pattern:bo,Color:0}]}}

Mikstura #3

Przy pomocy baneru z mikstrurą możesz np. oznaczyć pomieszczenie lub budynek w kórym masz stół alchemiczny lub sklep z wiśniakami handlującymi miksturami. Tak samo jak w przypadku pierwszym szablonie brązowych drzwi, możesz wykorzystać także inne barwniki aby mieć kilka typów tego baneru.
 

 


Statek #4

Kolejny szablon tak samo jak ten z miksutrą, który możesz wykorzystać do oznaczenia miejsca w którym znajduje się port, przystań lub inne miejsce związane z podróżami morskimi przez osceany w minecraft.
 

Słońce z górami #5

Tym razem, ten szablon przedstawia piękne słońce zachodzące za górami. Taki baner świetnie sprawdzi się jako dekoracja pomieszczeń w formie obrazu na ścianę lub jako ozdoba wejścia do tajmniczej światyni.  
 
Receptura szablonu słońca z górami: http://generator.minecraft.org.pl/baner/?=oabpooltdgch

Lustro #6 

Jesli lubisz tego typu dekoracje, albo masz salon piękności w grze to taki baner musi się znaleźć w nim koniecznie, jako ozdoba. Receptura do wykonania tego baneru jest bardzo prosta.
 

Herobrine #7

Ten baner jest w klimacie bardziej morcznym niż poprzednie. Takiego baneru możesz użyc do dekoracji pomieszczeń w piwnicah aby wystraszyć innych lokatorów lub zwiedzających twój domek. Efekt przerażenia gwarantowany, jeśli razem z banerem uruchomisz płytę nr. 11 - filmik z animacją o tej płycie
 

Jednorożec #8

Ostatni w tej prezentacji baner przedstawia jednorożca. Tak samo jak większość innych możana go wykorzystać jako ozdobę w pomieszczeniach.
 
 
Jeśli znasz jakieś ciekawe szablony na stworzenie banerów podziel się nimi w komentarzu pod tym wpisem.

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 ocen)
Udostępnij