Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 26 czerwiec 2016 Aktualizacja 26 czerwiec 2016

Minecraft: Księga sekretów ocalałych - Nowa książka Survivalowa

bolda500 26 czerwiec 2016

Jak pokonać przeciwnika w Minecraft? Minecraft: Księga sekretów ocalałych to nowa książka wydawnictwa Egmont zawiarająca masę tajemniczych oraz niespotykanych trików podczas walki, które powinien poznać każdy szanujący się survivalowiec.
 
Lektura w takim razie obowiązkowa w szczegółności dla zapalonych graczy PvP. Skusisz się ją zakupić i przeczytać? Nie jesteś pewnie przekonany do zakupu. Poniżej zamieszczamy kilka obrazków pochodzących z książki.
 
 

Atak zza pleców - Minecraft: Księga sekretów ocalałych

(strona 70-71)
Krok.1 Jeśli jesteśmy pewni, że przeciwnik jest zainteresowany podjęciem ataku na nas używamy perły endu i teleportujemy się za przeciwnika.
Krok.2 Wylewamy lawę na przciwnika. Jest on teraz bardzo zdezoriętowany i zapewne szuka miejsca żeby się zgasić.
Krok.3 Podczas jego panicznego poszukiwania wody, teleportujemy się ponownie za niego i atakujemy go mieczem z zaklętym ogniem oraz odrzutem. 

 

Reklama

Zasadzki w bazie, jak utrudnić jej penetrację - Minecraft: Księga sekretów ocalałych

(strona 30-31)
Nasza baza powinna być zabezpieczona przez zaawansowany system obrony, składający się z wielu pułapek. Wszystkie pułpaki mają spowolnić penetrację naszej bazy oraz sprawić aby przeciwnik zastanawiał się długo nad każdym krokiem w bazie. Im bardziej zaskakujące i mniej przewidywalne pułapki tym lepiej.
 
Wykorzystaj wszystkie możliwe i znane Ci sposoby, użyj tłoków, piasku dusz, różnego rodzaju zapadni, płytek naciskowych, skrzyń pułapek oraz mechanizmów z czeronego proszku. Ilość możliwych kombinacji jest praktycznie nieograniczona przez Twoją wyobraźnię.
 
Wyżej opisana książka, Minecraft: Księga sekretów ocalałych jest dostępna w sklepie Egmont - link 
 
Inne tytuły książek uaktualnione o nowości:
  • Kolekcja 4 poradników Minecraft (dla budowniczych, konstruktorów czerwonego proszku, wojowników oraz początkujących) - link
  • Blokopedia Minecraft - 312 stron poradników i trików. Największa baza wiedzy o Minecraft. Świetna na prezent - link
 

 


Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3 ocen)
Udostępnij