Avatar
Napisane przez Opublikowane 28 sierpień 2018

17 build hacków w Minecraft 1.13

Avatar
CraftCast 28 sierpień 2018
Dziś nietypowy wpis, dotyczący build hacków w Minecraft 1.13. Czym są build hacki oraz jak je tworzyć zaprezentowane zostało w filmiku na kanale ekipy budowlanej CraftCast.
 

Czym są build hacki w Minecraft?

Build hacki to nic innego jak proste triki oraz porady jak wykorzystać dostępne w grze bloki w niestandardowy sposób, tworząc z nich różnego rodzaju dekoracje lub imitacje pewnych mebli, przedmiotów, maszyn, urządzeń itp.
 
 
Galeria obrazów prezentuje kilka przykładów z filmiku. Jeśli chcesz poznać wszystkie build hacki zaprezentowane przez Żelazanego z CraftCast zobacz całe wideo pod galerią. Nie zapomnij o subskrybcji kanału CraftCast jeśli chcesz poznać więcej ciekawych pomysłów budowlanych. 
 

Galeria przykłdowych build hacków

 

17 BUILD HACKÓW w MINECRAFT 1.13

 
Jeśli znasz jakieś inne ciekawe build hacki z Minecraft 1.13, podziel się nimi w komentarzu pod tym wpisem lub pod filmem na YT.
 
● PlanetMinecraft: http://bit.ly/PMCCraftCast 
● Kanał Żelaznego: http://bit.ly/ZelaznyPL
 

 

Zobacz także:

Kolejne 10 craftingów, które powinny być w Minecraft
Dziś drugi już przegląd propozycji receptur na różne przedmioty lub bloki zaproponowanych przez społeczność Minecraft. Dziś drugi...
Minecraft: Budujemy Stadion w 10s/1 min/10 min - Itesim vs Żelazny
Nowa seria od Craftcast Minecraft: Budujemy w 10s/1min/10min zyskuje coraz większą popularność. Pojawił się trzeci odcinek, w której...

Oceń artykuł
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3 ocen)
Udostępnij