Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 16 sierpień 2013 Aktualizacja 16 sierpień 2013

Minecraft 1.7 - nowe rośliny

Logout 16 sierpień 2013

Ekipa Mojangu nadal pracuje nad nową wersją Minecrafta - 1.7. Od ponad miesiąca nie dostaliśmy żadnego snapshotu a sami twórcy gry nie chcą zdradzić nam zbyt wielu sekretów na temat nadchodzącego update. Jednak od czasu do czasu Jeb  wrzuca do internetu obrazki uchylające rąbka tajemnicy.
 
Niedawno Jeb wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, które pokazuje Steva stojącego w ogródku a zanim możemy dostrzec 2 nowe rośliny. Roślina po lewej stronie, jak wynika z tweetów Jeba i z jej wyglądu to słonecznik, lecz ta po prawej nadal owiana jest "Tajemnicą".


Kolejną ciekawostką jaką możemy wyczytać z jego Twittera jest to, że w Minecrafcie będzie teraz kolejna możliwość wyznaczenia kierunków świata.
 
Powyższe informacje oznaczają tyle, że dojrzałe słoneczniki będą odwrócone w strone wschodu (east), co uprości nam odnajdywanie kierunków. Poniżej screen:

 
Jeżeli dokładnie przyjrzymy się powyższemu screenowi zobaczymy, że Jeb próbuje przed nami coś ukryć za ścianą z drewna - jak myślicie co to może być ? Nowe rośliny to tylko część nowości jakie będziemy mogli odkryć w nadchodzącym Biome Update. Co wy chcielibyście zobaczyć w nowej wersji Minecrafta ? Co myślicie o nowych roślinach ? Do czego one mogą służyć ? Swoje pomysły piszcie w komentarzach pod artykułem :)
 
 

 REKLAMA
 


Oceń artykuł
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 ocen)
Udostępnij