Minecraft Polska Avatar
Napisane przez Opublikowane 18 grudzień 2018 Aktualizacja 21 grudzień 2018

Jak zrobić w Minecraft...

SebxteR 21 grudzień 2018
Wiele osób wyszukuje frazy związane z "Jak zrobić w Minecraft X" dla wielu graczy wyszukiwane rzeczy mogą wydawać się proste, ja postaram się odpowiedzieć na najczęściej wyszukiwane pytania.
 

Jak zrobić w Minecraft Smycz

Do stworzenia tego przedmiotu będziemy potrzebować 4 nici i jedną kulę szlamu, a receptura wygląda tak:

Jak zrobić w Minecraft portal do netheru

Portal do netheru może wydawać się prostą rzeczą do zrobienia, ale jak widać, wiele osób ma z nim problemy, do zbudowania portalu będziemy potrzebować 10 sztuk obsydianu, 4 sztuki bruku oraz jedną zapalniczkę (krzesiwo), krok po kroku jak to zrobić:
Na koniec podpalamy go i gotowe!
Niewiele osób też wie, że portal możemy stworzyć bez potrzeby wykopania 10 sztuk obsydianu, można to zrobić przy pomocy 10 wiader lawy, 1 wiadra z wodą i kilku sztuk budulca. Robimy krok po kroku tak jak tutaj:
Po tym wszystkim niszczymy bruk i podpalamy portal, gotowe.

Jak zrobić w Minecraft skina

Kolejną rzeczą, którą ludzie nie wiedzą jak zrobić, jest skin, tak się składa, że poradnik do tego jest już dostępny na stronie, więc nie będę się tutaj rozpisywał, odsyłam was do tego linku: https://minecraft.org.pl/poradniki/1004-jak-tworzyc-paczki-zasobow-3-wlasny-skin

Jak zrobić w Minecraft książkę

Przedmiotem, który sprawia problem, jest książka, receptura prosta a tyle problemów, do stworzenia będziemy potrzebować 3 sztuki papieru i 1 skórę.

Jak zrobić w Minecraft tłok

Tym razem element redstone w grze mamy dwa rodzaje tłoków zwykły i lepki zacznijmy od tego pierwszego.

Jak zrobić w Minecraft mody

Niestety ja z modami nigdy nie miałem styczności, jeśli chodzi o ich tworzenie, więc nie mam jak wam pomóc, ale w zamian zapraszam was do działu temu poświęconemu. https://minecraft.org.pl/kategorie/mods

 

Reklama

 

Jak zrobić/zbudować w Minecraft wille

Tutaj bez zbędnego przedłużania zapraszam was na kanał YouTube CraftCast, tam znajdziecie mnóstwo poradników jak zbudować konkretną rzecz. https://www.youtube.com/user/LordsOfMinecraftPL

Jak zrobić w Minecraft tory zasilane

Przedostatnim przedmiotem w tym artykule są tory zasilane, do stworzenia będziemy potrzebować 6 sztuk złota, 1 patyk i 1 redstone.

Jak zrobić w Minecraft obraz

Jedna z najstarszych rzeczy w grze, obraz, do stworzenia potrzebne będą nam 8 patyków i 1 wełna.
 
Jeśli masz propozycje, jakie inne rzeczy powinny być opisane, zostaw komentarz pod wpisem.

 


Oceń artykuł
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3 ocen)
Udostępnij